Dom

Anping Hanke Filtration Technology Co., Ltd Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny Anping Hanke Filtration Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Anping Hanke Filtration Technology Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Rozwój NSN nie może być oddzielony od silnego wsparcia firmy Hanke filter Technology Co., LTD.

—— ZhangYongQiang

Profesjonalne usługi, prawa ręka. Po trzydziestce, wybitne osiągnięcia. Słowa pochwały trudno opisać. Egzotyczne kwiaty zagranicznego kapitału, pierwsze yun na stałe.

—— Chen Linlong

Latarnia na czele reform - postęp w eksploracji, kolebka transformacyjnych talentów - kultywować wraz ze wzrostem, partner zagranicznych przedsiębiorstw - wsparcie w zdobywaniu wiarygodności, rodzina większości pracowników - opieka i rozwiązywanie

—— Zhang Guowei

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  Z produktami filtrów ekranowych zaczęliśmy kontaktować się w 1998 roku, po 13 latach doświadczenia, w 2009 roku założyliśmy fabrykę wyrobów metalowych wanze, a wraz z rozwojem działalności i długoterminowym planem firmy Anping Hanke Filter Technology Co., Ltd. zarejestrowany i założony w grudniu 2011 roku. Hanke Filter uzyskał uprawnienia do zagranicznego importu i eksportu w 2012 roku, aw grudniu 2013 roku zdał certyfikat ISO9001.

   

  Filtr Hanke produkuje i sprzedaje głównie element filtrujący ze stali nierdzewnej, element filtrujący falisty, element filtrujący spiekany, ekran filtra i bęben filtra oraz inne produkty filtrujące. Naszym celem jest skoncentrowanie się na elementach filtrujących, projektowaniu i produkcji filtrów wysokiej klasy. konkurencyjne środowisko i nowa forma ekonomiczna, poznaj nowy tryb usług, zostań nowym przedstawicielem branży filtracyjnej, stwórz własną, unikalną markę.

   

  Naszą wizją jest sprawienie, aby nasze filtry sprawiły, że produkcja naszych klientów będzie bardziej wydajna, bezpieczna i przyjazna dla środowiska, sprawi, że środowisko będzie czystsze, obniży emisję dwutlenku węgla w społeczeństwie i sprawi, że ludzie będą zdrowsi.

   

  Branże, które obsługujemy, odgrywają ważną rolę w zdrowiu człowieka i środowisku, takie jak przemysł chemiczny, przemysł włókien chemicznych, przemysł medyczny, przemysł hydrauliczny itp. Każda filtracja w produkcji będzie miała wpływ na organizm ludzki i środowisko. musimy dostarczać wysokiej jakości filtry, poprzez jakość usług, aby nasi klienci czuli się bezpiecznie, pewni i wydajni.

   

  Ciągłe doskonalenie i doskonalenie to ważne zadanie naszej firmy w przyszłości, to podstawa naszej produkcji i rozwoju, poprzez uczciwą współpracę z klientami realizowana jest wizja firmy, a marka Hanke powstaje w celu świadczenia usług na rzecz społeczeństwa i klientów.

   

  Anping Hanke Filtration Technology Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 0

  Anping Hanke Filtration Technology Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 1

  Anping Hanke Filtration Technology Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 2

 • OEM / ODM

  Nasze produkty koncentrują się na środowisku korozyjnym elementów filtrujących i filtrów o wysokiej temperaturze i wysokim ciśnieniu: metalowy składany element filtrujący, metalowy spiekany element filtrujący, płyta filtrująca, wkład filtrujący i różne filtry.Materiały metalowe obejmują stal nierdzewną, stal dwufazową, super podwójne stal fazowa, stop Monel, stop Hastelloy, stop Inconel itp.

 • R & D

   

  Hanke filter Co., Ltd. ma siedzibę w chińskim hrabstwie Anping, w prowincji Hebei, w „sitodruku”, z biurem sprzedaży i serwisu w Korei Południowej.

  Nasze produkty koncentrują się na środowisku korozyjnym elementów filtrujących i filtrów o wysokiej temperaturze i wysokim ciśnieniu: metalowy składany element filtrujący, metalowy spiekany element filtrujący, płyta filtrująca, wkład filtrujący i różnorodne filtry.Materiały metalowe obejmują stal nierdzewną, stal dwufazową, super podwójne stal fazowa, stop Monel, stop Hastelloy, stop Inconel itp.

  Produkty są eksportowane do: Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Hiszpanii, Włoch, Japonii, Korei, Tajwanu oraz innych krajów i regionów.

Szczegóły kontaktu
Anping Hanke Filtration Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. Dina Yang

Tel: +86 131 7171 8191

Faks: 86-318-7999978

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)