Dom

Anping Hanke Filtration Technology Co., Ltd Kontrola jakości

Orzecznictwo
Chiny Anping Hanke Filtration Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Anping Hanke Filtration Technology Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Rozwój NSN nie może być oddzielony od silnego wsparcia firmy Hanke filter Technology Co., LTD.

—— ZhangYongQiang

Profesjonalne usługi, prawa ręka. Po trzydziestce, wybitne osiągnięcia. Słowa pochwały trudno opisać. Egzotyczne kwiaty zagranicznego kapitału, pierwsze yun na stałe.

—— Chen Linlong

Latarnia na czele reform - postęp w eksploracji, kolebka transformacyjnych talentów - kultywować wraz ze wzrostem, partner zagranicznych przedsiębiorstw - wsparcie w zdobywaniu wiarygodności, rodzina większości pracowników - opieka i rozwiązywanie

—— Zhang Guowei

Im Online Czat teraz
QC profilu

1. Stan kontroli jakości procesu produkcyjnego w kontroli jakości wyrobów. Od lat 90-tych XX wieku teoria kontroli jakości uległa dużym zmianom.Nowoczesna technologia inżynierii jakości dzieli kontrolę jakości na kilka etapów, a kontrola jakości na etapie rozwoju produktu i projektowania nazywana jest projektowaniem jakości. Proces produkcji wymaga monitorowania.Etap ten nazywany jest etapem kontroli jakości. Kontrola jakości przez pobranie próbek jest tradycyjną kontrolą jakości, zwaną kontrolą po jakości, w której najważniejszy jest projekt jakości, po którym następuje kontrola jakości, a następnie kontrola po jakości. W przypadku tych niskiej jakości procesów produkcyjnych niezbędna jest kontrola następcza, ale kontrola jakości powinna być źródłem leczenia, zapobiegania jak najwcześniej, a kontrola ex post facto powinna zostać wycofana. Podsumowując, monitorowanie procesu jest kluczowym źródłem kontroli jakości produktu.

2. Aby zapewnić jakość produktów, musimy wzmocnić kontrolę jakości procesu produkcyjnego. Kontrola jakości to techniki i działania przyjęte w celu spełnienia wymagań jakościowych. Jej celem jest zapewnienie jakości produktu poprzez monitorowanie procesu i eliminację czynników, które prowadzą do niezadowolenie na wszystkich etapach cyklu jakościowego.jakość zarówno komponentów, jak i produktów końcowych można opisać fluktuacją cech jakościowych wokół docelowej wartości projektowej.Jeśli fluktuacja jest mniejsza, poziom jakości jest wyższy. docelowa wartość projektowa, czyli fluktuacja wynosi zero, wtedy jakość produktu osiąga najwyższy poziom, ale to się nigdy nie zdarzy, dlatego w procesie produkcji musimy przeprowadzić kontrolę jakości, aby zminimalizować fluktuację. odnoszące sukcesy przedsiębiorstwa na świecie są nierozerwalnie związane ze ścisłą kontrolą jakości procesu produkcyjnego.Dokument jakości Boeinga D1-9000 i japońska technologia kart kontrolnych SPC są dokumentami związanymi z technologią kontroli procesu produkcyjnego.Ford Motor Company w Stanach Zjednoczonych ma bardzo rygorystyczny system norm jakości, który jest odpowiedni dla ich własnej rzeczywistości.Ten system norm jakości zasadniczo działa zgodnie z procedurą jakości QS 9000 (w tym ISO 9000). Dokumenty te obejmują kompleksowy i cały proces zarządzania jakością, obejmujący proces tworzenia całego produktu i określają prace do wykonania w każdym proces i sposób szczegółowego rejestrowania różnych danych jakościowych, co nie tylko gwarantuje jakość produktu, ale także dostarcza wielu materiałów technicznych do przyszłej poprawy jakości.Ford nie tylko ustanawia standardy jakości, ale także poważnie organizuje wdrażanie i rygorystyczne egzekwowanie niniejsze przepisy, w celu zapewnienia jakości i oceny standardu wykonania, przewidywały dwa razy w roku wewnętrzne audyty jakości, a mając na celu problem kontroli, terminowe formułowanie działań naprawczych, korygowanie w terminie i ścisłe przestrzeganie inspekcja i kontrola. Potrzeba wzmocnienia kontroli procesu

I. Niewystarczająca uwaga na rozwój nowych klientów. Ponieważ wielkość zamówienia klienta jest stosunkowo duża i ma wartość rozwojową, w przypadku produktów do wstępnego zamówienia próbnego należy wykonać odpowiednie prace przeglądowe w celu określenia ścieżki procesu produkcyjnego i wymagań.

Ii.Pierwsza inspekcja i kontrola wyrywkowa produktów nie są realizowane ściśle zgodnie z wymogami dokumentów, a jej celem jest zapobieganie wystąpieniu usterek poprzez potwierdzenie pierwszej sztuki produktu i wprowadzenie jej do masowej produkcji bez jakichkolwiek nieprawidłowości jakościowych .Kontrola pobierania próbek ma na celu określenie stabilności procesu, dalsze uchwycenie dynamiki jakości produktu poprzez kontrolę pobierania próbek oraz dokonanie odpowiednich korekt w zależności od wahań w procesie produkcyjnym, a ostatecznie zapewnienie jakości produktu.

III.Nierozsądna kontrola jakości procesu. Do produkcji kontroli jakości produktu przez dział produkcji, łatwo stracić kontrolę jakości i nie wykonują dobrze odpowiedniej pracy z odpowiednim nadzorem, pracami kontrolnymi.

Po czwarte, nie zwracaj uwagi na występowanie problemów jakościowych, w przypadku problemów z jakością produktu nie tylko nie przeprowadziłem na czas analizy przyczyn, ale także nie podejmowałem żadnych działań kontrolnych w dalszym procesie przetwarzania.Produkcja nadal była zgodna z przyzwyczajeniem, co doprowadziło do wypadku drugiego gatunku.

5. Sztuczne nawyki i doświadczenie pracy nie powinny być wykorzystywane jako standard i podstawa działalności produkcyjnej. Jeśli tylko polegać na przyzwyczajeniu i doświadczeniu, nie można wyjść z przyzwyczajenia i doświadczenia ludzi, jakość ich produktów nie będzie skutecznie gwarantowana.

Certyfikaty
 • Chiny Anping Hanke Filtration Technology Co., Ltd Certyfikaty

  Standard:Quality management system certification

  Numer:UQ140160R0

  Data wydania:2014-01-27

  Data wygaśnięcia:2017-01-26

  Zakres / piecyk:Metal filter element, filter screen, wire mesh manufacturing and services

  Wydane przez:Beijing Union Zhiye Certification Co. LTD

 • Chiny Anping Hanke Filtration Technology Co., Ltd Certyfikaty

  Standard:business license

  Numer:91131125586927128P

  Data wydania:2011-12-02

  Data wygaśnięcia:2031-12-02

  Zakres / piecyk:Business Scope

  Wydane przez:Anping County Bureau of Administrative Examination and Approval

Szczegóły kontaktu
Anping Hanke Filtration Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. Dina Yang

Tel: +86 131 7171 8191

Faks: 86-318-7999978

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)